ANGELINA Vasić, udovica nesrećnog Branislava Vasića, koji je nastradao u ponedeljak uveče u dvorištu porodične kuće u Surčinu ogorčena je nakon tragedije.
Ljudi svašta rade laički i zato stradaju. U jami je bilo otrovnih gasova koji su činili svoje. Gde se silazi u jamu bez maske i bez sajle!?
Tuga, nesreća i glupost. Nije bilo dovoljno što je jedan nesrećnik nastradao. Nego je i drugi i ako je video da Vetrogasci ne ulaze eteo i unakazio se ako uopšte i preživi. A nesrećni Vatrogasci su trebali bez opreme i bez znanja o čemu se radi da se svi podave da izvuku nekoga ko je već mrtav. Šta je trebalo da se podavi još nekoliko ljudi.
Povezane vesti
"OVDE KO UĐE VIŠE NE IZLAZI": Potresno - Branko iz Surčina bio upozoren na nesreću nekoliko sati pre nego što se udavio u septičkoj jami
TELO Branka koji se juče udavio u septičkoj jami u Surčinu još nije izvučeno.
22. 06. 2021. u 11:53
"NOVOSTI" SAZNAJU: Ivan T. u kritičnom stanju, nalazi se na respiratoru
IVAN T. (41) koji je juče dao sve od sebe da pomogne komšiji i prijatelju Branku koji je upao u septičku jamu u Surčinu, nalazi se u teškom stanju i na respiratoru je.
22. 06. 2021. u 11:43
BRANKOVO TELO JOŠ U SEPTIČKOJ JAMI: Cisterne pristižu u Surčin, vatrogasci moraju da razbiju deo ploče (FOTO/VIDEO)
TELO Branka koji se juče udavio u septičkoj jami u Surčinu još nije izvučeno.
22. 06. 2021. u 11:25
IVAN U TEŠKOM STANJU: Otkriveno zašto nije uspeo da spase Branka iz septičke jame u Surčinu
IVAN T. (41) koji je juče dao sve od sebe da pomogne komšiji i prijatelj Branku koji je upao u septičku jamu u Surčinu, nalazi se u teškom stanju.
22. 06. 2021. u 10:45
ISPOVEST KOMŠIJA NAKON NESREĆE: Surčinci u šoku, o Branislavu koji je upao u septičku jamu imaju samo reči hvale
POTRAGA za muškarcem Branislavom V. koji je danas upao u septičku jamu u Surčinu i dalje je u toku, a iako nema zvanične potrage da je preminuo, komšije slute na najgore.
21. 06. 2021. u 22:27
Najnovije iz rubrike
POZNAT NOVI SUDIJA KECMANOVIĆIMA: On će pravdu deliti u ponovljenom postupku u slučaju "Ribnikar"
KAKO "Novosti" saznaju bračnom paru Kecmanović, Miljani i Vladimiru, u ponovljenom postupku sudiće novi sudija.
29. 12. 2025. u 21:44
POGLEDAJTE - PRIVOĐENJE OSUMNJIČENIH ZA UBISTVO: Likvidirali i opljačkali čoveka, odneli mu sat i nakit, oduzeli auto (VIDEO)
POLICIJA je uhapsila M.D.(43) iz Odžaka i Z.K. (28) iz okoline Sombora zbog sumnje da su počinili ubistvo u okolini Vrbasa.
29. 12. 2025. u 21:18
SVEDOK NIJE GLEDAO SADRŽAJ SNIMAKA: Suđenje za ubistvo Ranka Radoševića na benzinskoj pumpi
SIN i majka Vladimir i Milica Dosković, čije su nadzorne kamere snimile dvojicu maskiranih mladića, koji su pucali i ubili Ranka Radoševića na benzinskoj pumpi u Rušnju 9.3.2023. godine, svedočili su danas u Višem sudu u Beogradu na suđenju okrivljenima za ovaj zločin Stefanu Zlatanoviću, Luki Vučetiću, Marku Pjanoviću i Azri Šabanović.
29. 12. 2025. u 17:18
VIŠESTRUKI POVRATNIK IZAŠAO IZ ZATVORA I ODMAH POKUŠAO UBISTVO: Ko je Tihomir koji je izbo baku na Novom Beogradu?
TIHOMIR Krstić (44) koji je uhapšen juče u Rakovici zbog sumnje da je u subotu u zgradi u Bloku 37 na Novom Beogradu devet puta nožem ubo šezdesetsedmogodišnju ženu, višestruki je povratnik sa bogatim policijskim dosijeom.
29. 12. 2025. u 16:26
ULOŽILI ŽALBU APELACIONOM SUDU: Novosadsko VJT povodom odluke suda o optužnici u odnosu na šestoro osumnjičenih z u slučaju nadstrešnica
VIŠE javno tužilaštvo u Novom Sadu je danas 29. decembra, kako su saopštili, u zakonskom roku, izjavilo žalbu Apelacionom sudu u Novom Sadu protiv rešenja Višeg suda u Novom Sadu u delu odluke kojom je odlučeno da nema mesta optužbi protiv okrivljenih: J.T. bivšeg v.d. generalnog direktora ”Infrastruktura železnice Srbije” a.d., G.V. bivšeg ministra u Ministarstvu građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture, A.D. bivšeg v.d. pomoćnika ministra u Ministarstvu građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture, M.S. izvestioca za konstrukcije Republičke revizione komisije, M.G. i D.T. lica odgovornih za stručni nadzor, zbog po jednog krivičnog dela Teško delo protiv opšte sigurnosti iz člana 288 stav 2 Krivičnog zakonika. Žalba je izjavljena i u delu odluke kojom je navedenim okrivljenima ukinuta mera zabrane napuštanja stana.
29. 12. 2025. u 15:08
Komentari (2)