PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Leskovcu uhapsili su D. S. (43) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo sprečavanje službenog lica u vršenju službene radnje.
Povezane vesti
PALMU I DAČIĆA ISPITUJU U POLICIJI: Vučković - Nema krivične prijave, predmet je pokrenut u medijima
PO nalogu Višeg javnog tužilaštva u Jagodini, a povodom tvrdnji Marinike Tepić da je predsednik Skupštine opštine Jagodine i lider Jedinsteve Srbije Dragan Marković Palma odgovoran za podvođenje žena i devojaka, policija u narednom periodu treba da ispita sve pomenute osobe u tom slučaju.
22. 04. 2021. u 12:03
ČOVEK SA HILJADU LICA: Evo zašto je Zvicer, vođa "kavčana", neuhvatljiv za policiju
RADOJE Zvicer (39), jedan od vođa i osnivača „kavačkog klana“, za policiju Crne Gore i evropske službe bezbednosti, važi za neuhvatljivog čoveka sa hiljadu lažnih lica.
22. 04. 2021. u 11:58
POLICIJA UBILA JOŠ JEDNOG AFROAMERIKANCA: Narod ponovo na nogama, muškarac upucan tokom bekstva u automobilu (FOTO)
ZAMENIK šerifa u Severnoj Karolini iz vatrenog oružja ubio je u sredu Afroamerikanca, što je izazvalo gnev lokalne zajednice, koja je optužila pripadnike zakone i traži momentalno prikazivanje kamere sa opreme policajca.
22. 04. 2021. u 07:36
SAOBRAĆAJNA NESREĆA U NOVOM PAZARU: Devojčicu (10) udario auto dok je hodala trotoarom, dete dobilo teške telesne povrede
DEVOJČICA stara 10 godina povređena je danas oko 15 časova kada ju je u novopazarskom naselju Mur, dok je hodala trotoarom, udario automobil kojim je upravljao M.Š. (40), saznaju "Večernje novosti".
21. 04. 2021. u 20:48
PROTEST PRISTALICA ALEKSEJA NAVALJNOG U MOSKVI: Policija blokirala pristup Trgu Menažnaja
DA BI sprečila neodobrene demonstracije u Moskvi, policija je blokirala pristup Trgu Menažnaja i raspoređuje svoje pripadnike kod zdanja državne Dume.
21. 04. 2021. u 20:32
Najnovije iz rubrike
UŽAS U BEOGRADU: Ženu pokosio automobil na pešačkom
TEŠKA saobraćajna nesreća dogodila se danas na Bulevaru oslobođenja, u smeru ka Banjici, u blizini Trošarine, kada je automobil marke "ford" udario stariju ženu na pešačkom prelazu.
19. 05. 2026. u 10:34
MNOGO POSLA ZA HITNU POMOĆ: Brojne intervencije zbog hipertenzičara i hroničnih bolesnika
PROTEKLE noći ekipe Hitne pomoći obavile su veliki broj intervencija zbog hipertenzičara i hroničnih bolesnika, rečeno je Tanjugu iz Hitne pomoći.
19. 05. 2026. u 07:12
TRUDNOJ SUPRUZI ODALI DETALJE "PREVARE", ŽENA POKUŠALA SAMOUBISTVO: Čačanin tužio beogradski hotel, a razlog je skandalozan
NESVAKIDAŠNjI sudski spor pokrenut je pred Osnovnim sudom u Čačku, gde je jedan meštanin (44) podneo tužbu protiv prestoničkog hotela čije je osoblje njegovoj supruzi poslalo kompletne podatke, video-snimke i fotografije o njegovom noćenju u apartmanu.
19. 05. 2026. u 07:00
"UDOVICI" 20 GODINA ROBIJE: Srećku Milenkoviću izrečena kazna doživotnog zatvora za ubistvo Dejana Paunovića kod Majdanpeka
Viši sud u Zaječaru, nakon trogodišnjeg postupka, izrekao je presudu okrivljenima za ubistvo rudara Dejana Paunovića iz Klokočevca kod Majdanpeka, zločina koji je od samog početka potresao javnost zbog načina na koji je izvršen i uloge ljudi iz njegovog najbližeg okruženja.
18. 05. 2026. u 21:44
ĐURANA PITALI O BOSKETU I BAJI: U nastavku istrage o nestanku i ubistvu Aleksandra Nešovića iskaz dao bivši načelnik UKP
PO nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, koje vodi istragu o nestanku Aleksandra Nešovića Baje, za koga se osnovano sumnja da je ubijen, danas je u svojstvu građana saslušan i policijski službenik Nemanja Đuran, bivši načelnik UKP.
18. 05. 2026. u 21:20
Goran Bras
22.04.2021. 16:37
U kojoj je to ulici zabranjeno voziti bicikl ?