HAPŠENJE U BEOGRADU: MUP zaplenio narkotike, sumnja se da se radi o heroinu

10. 04. 2021. u 09:52

PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu zaplenili su oko 100 grama narkotika i uhapsili N. J. (1983) i A. J. (1982) zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

ХАПШЕЊЕ У БЕОГРАДУ: МУП запленио наркотике, сумња се да се ради о хероину

FOTO: MUP

Policija je na Paliluli pretresom stana i drugih prostorija koje koristi N. J. zaplenila 56 kesica sa praškastom materijom za koju se sumnja da je heroin, dok je kod A. J. pronašla vagicu za precizno merenje, kao i više praznih kesica.

Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 časova i oni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni Višem javnom tužilaštvu u Beogradu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte

ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte

PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.

30. 09. 2025. u 20:58

Komentari (0)

KAMERA KOJA I DALJE DIKTIRA PRAVILA IGRE – Huawei Pura 80 Pro