HAPŠENJE NA ČUKARICI: Zaplenjeno oružje i droga (FOTO)

PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su M. V. (1997) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija i neovlašćeno držanje opojnih droga.

ХАПШЕЊЕ НА ЧУКАРИЦИ: Заплењено оружје и дрога (ФОТО)

FOTO: MUP

Policija je pretresom stana, koji osumnjičeni koristi na teritoriji opštine Čukarica, pronašla i zaplenila dva pištolja, 14 komada municije, dve manje kesice sa marihuanom, manju količinu droge za koju se sumnja da je ekstazi, drobilicu, kao i zaključani sef.

FOTO: MUP

Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Drugom osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

NATO SE MENJA IZ KORENA: Počinje ključni samit - tektonske promene i redefinisanje odbrane Zapada