USMRTIO ČOVEKA NA PEŠAČKOM ISPRED SUDA: U Pančevu uhapšen vozač M. R.
PO nalogu Višeg javnog tužilaštva u Pančevu određeno je zadržavanje do 48 časova M.R. (45) iz Beograda zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja.
Foto: "Novosti"
Osumnjičeni je uhapšen, jer se tereti da je danas oko 12.45 časova u Pančevu u Ulici vojvode Radomira Putnika na pešačkom prelazu autom udario S. J. (70), koji je preminuo. M. R. se sumnjiči da nije zaustavio vozilo ispred pešačkog prelaza, koji se nalazi ispred zgrade pravosudnih organa.
Dežurni javni tužilac je sa pripadnicima Policijske uprave u Pančevu izvršio uviđaj mesta događaja, naložio je obdukciju beživotnog tela, uzimanje uzoraka krvi i urina od osumnjičenog i da se izvrši saobraćajno-tehnički pregled putničkog vozila.
Osumnjičeni će u Više javno tužilaštvo u Pančevu biti sproveden radi saslušanja.
Preporučujemo
"TI SI KRETEN!" Žestoka svađa u studiju Hit tvita, Babić udario na Antonijevića
ŽESTOKA svađa izbila je večeras u studiju televizije "Pink" u emisiji Hit Tvit gde gostuju predsednica Narodne Skupštine Srbije Ana Brnabić, pravnik Milan Antonijević i biznismen Branko Babić.
16. 11. 2025. u 21:55
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
ZVUCI SEKSA U BRITANSKOM PARLAMENTU: Posle skandala - uhapšena dva muškarca
DVOJICA muškarca uhapšena su, pa puštena na slobodu uz kauciju, nakon što je mobilni telefon postavljen u Donjem domu britanskog parlamenta kako bi puštao "seksualne zvukove" tokom poslaničkih pitanja britanskom premijeru Kiru Starmeru.
16. 11. 2025. u 20:32
Komentari (0)