BEŽEĆI OD POLICIJE IZ KOLA IZBACIOVAO PAKETE SA MARIHUANOM: Novosadska policija uhapsila Beograđanina i zaplenika 5,5 kilograma narkotika
POLICIJA u Novom Sadu zaplenila je pet i po kilograma marihuane i uhapsila M.M. (34) iz Beograda, zbog postojanja osnova sumnje da je neovlašćeno proizvodio i stavljao u promet drogu.
Z. Grumić
Policijski službenici su zaustavili automobil osumnjičenog u Gložanu, nakon čega je on pokušao da pobegne, ali je, u Begeču, sustignut i priveden.
On je, tokom potere, iz svog vozila izbacivao pakete sa marihuanom koje je policija pronašla.
M. M. je određeno zadržavanje u trajanju do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden višem javnom tužiocu u Novom Sadu.
FICO ZAGRMEO: Ono što Brisel radi Srbiji nema nikakve veze sa zdravim razumom!
PREMIJER Slovačke Robert Fico izjavio je danas da će na samitu EU - Zapadni Balkan govoriti u korist Srbije, kao i da ono što EU radi Srbiji nema veze sa zdravim razumom i da je kažnjavaju zbog njenih suverenih stavova.
17. 12. 2025. u 15:34
"SRBE SU RASTRGLI, RASTRGLI SU JEDAN NAROD" Putin žestoko udario po Evropi: Tamo nema civilizacije, samo degradacije!
ISPOSTAVILO se da na Zapadu nema nikakve civilizacije, već samo kontinuirana degradacija, izjavio je predsednik Rusije Vladimir Putin na proširenom kolegijumu Ministarstva odbrane Rusije.
17. 12. 2025. u 13:13
MIMU ZAUSTAVILA POLICIJA: Iznenadilo ih je ono što su zatekli u kolima
NAKON što ih je zaustavila policija, prizor u kolima ih je iznenadio...
17. 12. 2025. u 10:09
Komentari (0)