CRNOGORAC PRETUKAO MUŠKARCA U VOZU: Naloženo da se pribave svi materijalni dokazi, snimci i saslušaju svedoci
Po nalogu Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu određeno je zadržavanje državljaninu Crne Gore M.P. (33) zbog sumnje da je 23. marta u vozu "Soko" naneo teške telesne povrede D.J. (55).
Foto: Tanjug/Miloš Milivojević
On je osumnjičen za izvršenje krivičnog dela teška telesna povreda, kao i da je izvršio krivično delo krađa 5. marta u Tržnom centru "Delta siti" u prodavnici "Mona", saopšteno je iz tog tužilaštva.
Sumnja se da je on tog dana u vozu pesnicom u lice udario oštećenog i naneo mu tešku telesnu povredu.
Tužilac je dao naloge da se pribave svi materijalni dokazi, povredna lista oštećenog, sačini izveštaj o forenzičkom pregledu lica mesta i fotodokumentacija, da se identifikuju očevici događaja, izuzmu video zapisi, kao i da se okrivljeni u zakonskom roku dovede u tužilaštvo gde će biti saslušan.
POKOLj RUSA KOD POKROVSKA, OBJAVLjENI SNIMCI: Krenuli u napad pod okriljem magle, poginulo oko 90 vojnika (VIDEO)
UKRAJINSKE snage odbile su velike ruske napade u jednom danu u pravcu Pokrovska, u Donjeckoj oblasti, usmrtivši oko 90 ruskih vojnika, javlja Kijev post.
01. 02. 2026. u 16:56
"ANUŠKA JE VEĆ PROLILA ULjE..." Medvedev: Zelenski je osuđen na propast
ŠEF kijevskog režima Vladimir Zelenski je osuđen na propast, izjavio je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev medijima.
01. 02. 2026. u 14:56
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)