KRAJEM FEBRUARA U BEOGRADU UHAPEŠNO 25 NARKODILERA: Zaplenjeno 80 kilograma raznih droga

Slađana Matić

02. 03. 2025. u 11:43

U Beogradu je u toku veliki obračun sa narkodilerima, pa je poslednjih deset dana februara po nalogu Višeg javnog tužilaštva policija uhapsila 25 osoba i zaplenila više od 80 kilograma različitih vrsta narkotika. Oni se sumnjiče za neovlašćenu proizvodnju i stavljanje u promet opojnih droga.

КРАЈЕМ ФЕБРУАРА У БЕОГРАДУ УХАПЕШНО 25 НАРКОДИЛЕРА: Заплењено 80 килограма разних дрога

Foto: Printskrin/ Jutjub/ MUP

Od njih je zaplenjeno više od 71,2 kilograma kanabisa, više od 9 kilograma kokaina, 88,57 grama heroina, više od 4,6 kilograma amfetamina, 493,42 grama o MDMA i 9 ml metadona. Oduzeta im je i veća količina novca, za koji se sumnja da potiče od ove kriminalne delatnosti i opreme namenjene za prodaju opojnih droge.

U istom periodu uhapšene su i dve osobe zbog krivičnog dela teško ubistvo i jedna zbog razbojništva i krivičnog dela nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLANIRAM SVOJU SAHRANU Voditeljka o teškoj bolesti

"PLANIRAM SVOJU SAHRANU" Voditeljka o teškoj bolesti

ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.

15. 06. 2025. u 21:19

Komentari (0)

NEOČEKIVANO: Evo šta radi Ana Ivanović, dok svet priča o razvodu! Srpkinja iznenadila sve (FOTO)