ZAJEČARCU I KNJAŽEVČANINU PREKRŠAJNE PRIJAVE: Vozili pijani; Mladiću u Zaječaru izmereno 2,36 promila alkohola
ZAJEČARSKI saobraćajci, u kontroli tokom vikenda, isključili su iz saobraćaja dvojicu vozača koji su upravljali automobilima pod dejstvom alkohola.
Foto: S.M.Jovanović
Saobraćajna policija u Zaječaru zaustavila je ovog vikenda vozača „alfa romea“ (21) koji je vozio sa 2,36 promila alkohola u organizmu, a u Knjaževcu vozača „mazde“ (49) sa 1,33 promila alkohola.
Oni su zadržani i protiv njih biće podnete odgovarajuće prekršajne prijave.
-U ovom periodu, na teritoriji Policijske uprave u Zaječaru, evidentirane su četiri saobraćajne nezgode u kojima nije bilo povređenih, a otkriveno je 120 saobraćajnih prekršaja. Apelujemo na vozače da ne upravljaju vozilom pod dejstvom alkohola, kao i da se pridržavaju svih saobraćajnih propisa, jer time čuvaju svoj i živote drugih učesnika u saobraćaju - navode u Policijskoj upravi u Zaječaru.
UKRAJINSKI VOJNICI U KLANICI POKROVSKA: "U gradu je pravi pakao, Rusi doveli sve snage koje mogu"
RUSKA pešadija prodrla je u gradske granice jednog od glavnih strateških ciljeva predsednika Rusije Vladimira Putina, preteći da ga opkoli. Ukrajinske specijalne snage uključile su se u borbe u urbanom području.
29. 10. 2025. u 17:43
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
Udala se za 25 leta starijeg čobanina, doživela šok kad je umro
Marsel Amfu je čitav svoj život živeo jednostavno. Njegova kuća nije imala ni struje ni vode. To mu je omogućilo da uštedi ogromne sume novca.
28. 10. 2025. u 21:37
Komentari (0)