PRETIO MUŠKARCU DA MU ISPLATI 1.200 EVRA NEPOSTOJEĆEG DUGA? Hapšenje u centru Niša
POLICIJA u Nišu uhapsila je A.V. (1996) iz ovog grada, jer je osumnjičen da je pretio tridesetogodišnjaku da mu isplati 1.200 evra na ime nepostojećeg duga.

Foto: Shutterstock/Ilustracija
U centru Niša, policija je juče zaustavila „fijat” i, navodno, kod vozača pronašla novac namenjen A.V. koji je tridesetogodišnji muškarac poslao.
A. V. se tereti za krivično delo iznuda, a po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva određeno mu je zadržavanje do 48 sati, nakon čega će biti priveden tužiocu.
(Jugmedia)
BONUS VIDEO:
MASAKR NA CETINjU, UBIJENO NAJMANjE 11 OSOBA: Jezivo – Među žrtvama i sestra krvnika i njena deca

ŠPANIJA PROGLASILA VANREDNO STANjE
MINISTARSTVO unutrašnjih poslova Španije proglasilo je vanredno stanje nakon današnjeg nestanka struje.
28. 04. 2025. u 21:32

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

ZVANIČNO - RAZVELA SE GAGA: Proces dug 13 meseci, PROMENILA prezime, a Toni ima novu devojku i to milionerku
PAPIRI za razvod pevačice Dragane Mirković i Tonija Bijelića su potpisani, a brakorazvodni postupak je okončan posle nešto više od godinu dana.
29. 04. 2025. u 14:20 >> 14:21
Komentari (0)