AUTOMOBILOM UDARIO ŽENU, PA POBEGAO: Beograđanin priznao krivicu za nesreću kod Leskovca, pa dobio šest meseci zatvora
Beograđanin koji je, pre nekoliko dana u okolini Leskovca, automobilom udario i teško povredio četrdesetšestogodišnju ženu, a potom pobegao sa lica mesta, priznao je krivično delo za koje se tereti.
Foto: I. Mitić
Osnovno javno tužilaštvo u Leskovcu je saopštilo da je danas saslušan osumnjičeni U.K. (42) iz Beograda, koji je uhapšen zbog krivičnog dela teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja i nepružanje pomoći licu povređenom u saobraćajnoj nezgodi.
On je, u prisustvu branioca, izneo odbranu i priznao krivično delo za koje se tereti.
- Nakon saslušanja, javni tužilac i okrivljeni zaključili su sporazum o priznanju krivičnog dela, kojim su postigli dogovor da isti bude osuđen na kaznu zatvora u trajanju od šest meseci i novčanu kaznu i da se prema njemu izrekne mera bezbednosti zabrana upravljanja motornim vozilom. Od strane suda sporazum je prihvaćen - navedeno je u saopštenju tužilaštva.
Policija je ranije navela da je ovaj Beograđanin uhapšen zbog sumnje da je 20. decembra, upravljajući „opelom“, udario četrdesetšestogodišnju ženu koja je zadobila teške telesne povrede, a da se potom udaljio sa lica mesta.
Preporučujemo
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)