U KAFANU SA PIŠTOLJIMA: Trojica optužena zbog nošenja oružja - saopštenje VJT
VIŠE javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Koste K. (45), Nebojše S. (47) i Miodraga P. (46) zbog postojanja opravdane sumnje da su 6. septembra ove godine neovlašćeno nosili vatreno oružje i municiju u jednom ugostiteljskom lokalu na Novom Beogradu.
Uprava policije CG
Optužnicom, koja je predata Višem sudu u Beogradu na odluku o potvrđivanju, oni se terete za krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.
Tužilaštvo je predložilo sudu da svoj trojici okrivljenih produži pritvor da ne bi u kratkom vremenskom periodu ponovili krivično delo.
Postoji opravdana sumnja da je Kosta K. na parkingu ispred tog restorana na Novom Beogradu, u vozilu marke “audi”, u kaseti naspram suvozačevog sedišta nosio pištolj marke “Crvena zastava” sa 15 komada bojeve municije.
Nebojša S. je u lokalu za pojasom nosio pištolj marke “Walther” sa 15 komada bojeve municije, kao i Miodrag P. koji je takođe u restoranu za pojasom nosio pištolj marke “Walther” sa 8 komada bojeve municije.
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Zašto ne treba govoriti "primi moje saučešće"? Otac Predrag otkriva: "Ne budite plitki"
"KADA izjavljujete saučešće ne budite plitki..."
29. 04. 2026. u 12:35
Komentari (0)