UDARIO AUTOM PEŠAKA, SLEDI PRIVOĐENJE I SASLUŠANJE U TREĆEM OJT: Pokosio ženu na pešačkom u Zemunu

Jelisaveta Ljutić

27. 07. 2024. u 21:15

NAKON što je obavešten da je na pešačkom prelazu udarena žena javni tužilac Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu je naložio policijskim službenicima Uprave saobraćajne policije da donesu rešenje o zadržavanju uhapšenog P.P.(68) zbog krivičnog dela teška dela protiv bezbednosti javnog saobraćaja, za koje je zaprećena kazna zatvora od jedne do osam godina.

УДАРИО АУТОМ ПЕШАКА, СЛЕДИ ПРИВОЂЕЊЕ И САСЛУШАЊЕ У ТРЕЋЕМ ОЈТ: Покосио жену на пешачком у Земуну

Foto: I. Marinković

Okrivljenom se stavlja na teret da je u Zemunu, u ulici Gornjogradskoj, udario oštećenu N.M. (65) koja je ulicu prelazila na obeleženom pešačkom prelazu, na kom su se u momentu nezgode nalazile još dve osobe. 
 
Oštećena je hitno prevezena u zdravstvenu ustanovu gde su joj konstatovane dve teške telesne povrede u vidu preloma ručnog zgloba i preloma potkolenice. 
 
Okrivljeni će 29.jula uz krivičnu prijavu biti doveden u Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu kada će biti saslušan od strane javnog tužioca na sve okolnosti predmetnog događaja.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLANIRAM SVOJU SAHRANU Voditeljka o teškoj bolesti

"PLANIRAM SVOJU SAHRANU" Voditeljka o teškoj bolesti

ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.

15. 06. 2025. u 21:19

Komentari (0)

ŠEŠELJ O BOLNOJ ISTINI: Predsednik SRS otkrio zašto je Kijev danima izbegavao razmenu tela poginulih vojnika