U SUBOTICI UHAPŠEN ALBANAC SA DROGOM: Zaplenjeno 32 kilgorama marihuane

Pripadnici Uprave kriminalističke policije sa kolegama iz i Policijske uprave u Subotici zaplenili su više od 32 kilograma marihuane i uhapsili dve osobe, dok se za još jednom traga

У СУБОТИЦИ УХАПШЕН АЛБАНАЦ СА ДРОГОМ:  Заплењено 32 килгорама марихуане

MUP

Uhapšeni su S. M. (44) državljanin Albanije i M. S. (28) iz Subotice i to prilikom pokušaja primopredaje opojne droge.

Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati i oni će, uz krivičnu prijavu, biti sprovedeni u Više javno tužilaštvo u Subotici.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

NAJBOLJA UTAKMICA NA MUNDIJALU DO SADA! Urugvaj i Zelenortska Ostrva priredili spektakl za pamćenje!