PRITVOR MAJCI KOJA JE TUKLA BEBU I SNIMAK PODELILA NA TIK-TOKU: Određeno psihijatrijsko veštačenje
NA predlog Drugog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu, sudija za prethodni postupak nadležnog suda danas je odredio pritvor osumnjičenoj M. M. kako ne bi ponovila izvršenje krivičnog dela.
Ideja je da se regrutuje novi kadar, Foto D. Milovanović
Protiv osumnjičene M. M., Drugo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu vodi istragu zbog sumnje da je izvršila krivično delo nasilje u porodici, a nad svojim maloletnim detetom - bebom, koju tuče, a što je prikazala na društvenoj mreži Tik-tok.
Nakon hapšenja osumnjičena je po predlogu tužilaštva smeštena na Klinici „Dr Laza Lazarević“ radi veštačenja, nakon čega je, po pristizanju nalaza i mišljenja komisije veštaka, tužilaštvo predložilo da se prema njoj odredi pritvor.
Nakon sprovedene istrage, tužilaštvo će doneti odluku o kojoj će javnost biti blagovremeno obaveštena, navode iz ove institucije.
Preporučujemo
IMA POVREĐENIH U POŽARU U MLADENOVCU: Sve hitne službe izašle na teren
22. 03. 2026. u 14:38
DRAMA NA AUTO-PUTU KOD NIŠA: Sudarili se putnički autobus i kamion, ima i povređenih
21. 03. 2026. u 18:23
TRAGEDIJA U GSP AUTOBUSU: Žena preminula u toku vožnje u centru Beograda
21. 03. 2026. u 18:12
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
Šta je zapravo reaktor Dimona, najstrože čuvani izraelski objekat - gde svega ima, a Izraelci sve strogo kriju? (FOTO)
U balističkom raketnom napadu na Dimonu, grad na jugu Izraela, povređeno je 47 ljudi, koji su zaposleni u bolnici. Većina povreda je uzrokovana šrapnelima, prema izraelskoj službi za hitne slučajeve Magen David Adom. Dimona se nalazi oko 13 kilometara od nuklearnog istraživačkog centra Negev.
21. 03. 2026. u 21:44 >> 22:08
Komentari (0)