U RADIONICI KRIO ARSENAL ORUŽJA: Hapšenje u Nišu
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu, u koordinisanoj akciji sa Višim i Osnovnim javnim tužilaštvom u Nišu, uhapsili su D. S. (1974) iz Niša i D. M. (2005) iz okoline Doljevca, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.

Pu Niš
Pretresom radionice koju koristi D. S. pronađena su tri pištolja, lovačka puška, 13 okvira, prepravljena olovka iz koje mogu da se ispaljuju meci, prigušivač i dve cevi za prigušivače, adapter za ispaljivanje signalnih metaka, više različitih delova oružja, 362 metka različitog kalibra, tri lovačka patrona, kao i tri prazne čaure, a u njegovom automobilu 23 prigušivača.
U stanu i drugim prostorijama koje koristi D. M. iz okoline Doljevca policija je pronašla pištolj, prigušivač i osam metaka.
Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 časova, u kom roku će D. S., uz krivičnu prijavu, biti priveden višem javnom tužiocu u Nišu, a D. M., uz krivičnu prijavu, osnovnom javnom tužiocu u Nišu.

ŠPANIJA PROGLASILA VANREDNO STANjE
MINISTARSTVO unutrašnjih poslova Španije proglasilo je vanredno stanje nakon današnjeg nestanka struje.
28. 04. 2025. u 21:32

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

ZVANIČNO KRAJ: Kome je pripao dvorac u Beču? Razveli se Toni i Dragana
PEVAČICA Dragana Mirković i biznismen Toni Bijelić zvanično su se razveli nakon 25 godina brak.
30. 04. 2025. u 12:32
Komentari (0)