POLICAJCI MU U KUĆI PRONAŠLI DROGU: Hapšenje u Rumi

S. M.

04. 03. 2024. u 11:52

POLICIJA u Rumi uhapsila je M. V. (19), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

ПОЛИЦАЈЦИ МУ У КУЋИ ПРОНАШЛИ ДРОГУ: Хапшење у Руми

Foto SK

Policijaci su prilikom pretresa njegove kuće pronašli i oduzeli 53 grama belog praha za koji se sumnja da je amfetamin, 62 grama suve biljne materije za koju se pretpostavlja da je marihuana i digitalnu vagicu. 

Nakon zadržavanja do 48 časova, osumnjičeni je uz krivičnu prijavu priveden Višem javnom tužilaštvu u Sremskoj Mitrovici, a rešenjem sudije za prethodni postupak, M. V. je određen pritvor do 30 dana.

BONUS VIDEO:

Pećina u Mošorinu, u kojoj već deceniju živi porodica Čuturilov

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLANIRAM SVOJU SAHRANU Voditeljka o teškoj bolesti

"PLANIRAM SVOJU SAHRANU" Voditeljka o teškoj bolesti

ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.

15. 06. 2025. u 21:19

Komentari (0)

NAKON KRAHA VEZE SA BASTIJANOM, SREĆU PRONAŠLA PORED MILIONERA: Ana nije prva koju je fudbaler ostavio zbog druge