PLJAČKAO CIGARETE IZ RADNJI: Kraljevčanin počinio seriju teških krađa
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Kraljevu rasvetlili su pet teških krađa izvršenih na području ovog grada i uhapsili Kraljevčanina A.B.(55) zbog sumnje da je počinio ova krivična dela.
G.Šljivić
Osim toga, zbog sumnje da je izvršio krivično delo teška krađa u saizvršilaštvu, krivična prijava biće podneta protiv četrdesetšestogodišnjeg muškarca.
Kako se navodi u saopšptenju PU Kraljevo, A.B. se sumnjiči da je u proteklom periodu, u četiri slučaja obijao trgovinske radnje iz kojih je krao veću količinu cigareta. Četrdesetšestogodišnji muškarac se sumnjiči da je u noći između petka i subote, dovezao i sačekao u Bogutovcu A.B. koji je, kako se sumnja, obio još jednu trgovinsku radnju, iz koje je ukrao veću količinu cigareta.
Policija je deo pronađenih cigareta uz potvrdu vratila vlasniku, dok je osumnjičenom određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Kraljevu na saslušanje.
"PA HAJDE DA PRODUŽIMO ZADOVOLjSTVO" Zaharova uputila misterioznu poruku Zapadu
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je danas da su zapadne zemlje zabrinute zbog toga kakva bi još nova ispitivanja oružja Rusija mogla da sprovede nakon demonstracije rakete "Burevestnik".
01. 11. 2025. u 19:52
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
"TO NIJE GLUPOST, TO JE DNO!" Karleuša oštro o Cecinom potezu u Severnoj Makedoniji
PEVAČICA Jelena Karleuša oglasila se povodom postupka koleginice Svetlane Cece Ražnatović na koncertu u Severnoj Makedoniji.
01. 11. 2025. u 13:31
Komentari (0)