ZA 500 EVRA MESEČNO OMOGUĆIO MAROKANCIMA DA ILEGALNO BORAVE U STANU: Uhapšenom I. M. (40) preti do osam godina zatvora
TREĆE osnovno javno tužilaštvu u Beogradu u cilju suzbijanja ilegalnih migracija i trgovine ljudima, preduzima dokazne radnje protiv I. M. (40) zbog sumnje da je za novčanu naknadu od 500 evra mesečno, a bez prijavljivanja nadležnim organima, dozvolio L. R. (21) i R. Z. (23), inače državljanima Maroka, da koriste njegov stan u Zemunu, te im na taj način omogućio nedozvoljeni boravak na teritoriji Republike Srbije.
Tanjug
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SAMO NEKOLIKO SATI NAKON POBEDE NA SP: Argentina žestoko optužila Englesku i britansku mornaricu
ARGENTINA je ponovo otvorila spor sa Velikom Britanijom oko Foklandskih ostrva. Samo nekoliko sati nakon pobede nad Engleskom u polufinalu Svetskog prvenstva, Buenos Ajres je optužio britansku ratnu mornaricu za, kako tvrdi, „nezakonit upad“ u argentinske teritorijalne vode.
16. 07. 2026. u 14:34
NAPADNUT DUBAI: Odjeknula strašna eksplozija (VIDEO)
Snažne eksplozije odjeknule su u četvrtak uveče u centru Dubaija, dok su iznad grada, prema izveštajima očevidaca, presretnuti projektili tokom obnovljenih iranskih napada na ciljeve u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.
16. 07. 2026. u 19:15
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)