UKRAO AUTO I MOTORNU TESTERU: Uhapšen mladić iz Bojnika
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Bojniku uhapsili su S. Z. (22) iz okoline Bojnika, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela neovlašćeno korišćenje tuđeg vozila i krađa.
foto: I.Mitić
On se sumnjiči da je u ataru jednog sela ušao u otključani automobil „dajevu“, vlasništvo šezdesetdevetogodišnjeg muškarca, u kome je bio ključ u bravi, starovao ga i udaljio se u nepoznatom pravcu.
Takođe, S. Z. se sumnjiči da je iz pomoćnog objekta sedamdesetpetogodišnjeg muškarca ukrao motornu testeru i gorivo.
Policija ga je zaustavila u automobilu „dajevu“, a u njegovom dvorištu pronašla ukradene predmete.
Osumnjičeni je, uz krivičnu prijavu, priveden nadležnom tužilaštvu u Lebanu.
Preporučujemo
POVREĐENE TRI ŽENE I DETE: Težak udes u Jajincima, zakucala se tri vozila
30. 05. 2026. u 21:38
HAOS U BEOGRADU: Našao ženi poruke u telefonu, pa dobio i batine
30. 05. 2026. u 15:44
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)