NAPAD NOŽEM U LJIGU: Izboden mladić (19), napadač u bekstvu
MLADIĆ O.L. (19) teško je povređen nakon što ga je nepoznati napadač dva puta nožem ubo u stomak u Ljigu.

Foto: Novosti
Napad se dogodio ispred jednog restorana u Ljigu oko ponoći, prenosi Informer.
- Nepoznati napadač je, kako se pretpostavlja, nakon rasprave ispred jednog restorana, mladića izbo množem u stomak. On je sa teškim telesnim povredama prevezen u bolnicu, dok je napadač pobegao.
Policija intezivno radi na identifikaciji napadača i njegovom pronalasku - rekao je izvor za medije.
(Informer)
BONUS VIDEO:
PREŽIVELI RAFALE UROŠA BLAŽIĆA, A SLUPALI SE AUTOM: Mladi iz Malog Orašja u bolnici, porodice u šoku
Preporučujemo

SAOBRAĆAJNA NESREĆA KOD UŽICA: Teško povređena devojka, pauk izvlači automobil iz kanala
06. 08. 2023. u 00:21

TRIKOVI DOMAĆICA: Stavite lovorov list u veš mašinu, rezultat će vas ODUŠEVITI
05. 08. 2023. u 20:14

ANĐELA I TAMARA U KUPAĆIM: Glumice se slikale na plaži - internet GORI (FOTO)
05. 08. 2023. u 19:17

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

"PLANIRAM SVOJU SAHRANU" Voditeljka o teškoj bolesti
ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.
15. 06. 2025. u 21:19
Komentari (0)