DETALJI HAPŠENJA U VRANJU: Za 200 do 600 evra vozili imigrante kroz Srbiju
31. 07. 2023. u 16:25
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Vranju, uhapsili su pet osoba osumnjičenih da su izvršili krivično delo nedozvoljen prelaz državne granice i krijumčarenje ljudi - potvrdio je MUP pisanje "Novosti".
Povezane vesti

TOKOM AKCIJE U VRANJU: Uhapšen mladić koji je povredio policajca
Vranjska policija uhapsila je M.M. (26) iz ovog grada zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti.
20. 02. 2025. u 12:13

HAPŠENJE U BUJANOVCU: Pronađeni droga i oružje
Bujanovačka policija pronašla je u jednoj kući drogu, pištolje i automatske puške zbog čega su podnete prijave u redovnom postupku protiv pedesetšestogodišnjeg i dvadesetjednogodišnjeg muškarca iz ovog mesta, zbogpostojanja osnova sumnje da su izvršili krivična dela neovlašćeno držanje opojnih droga i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja ieksplozivnih materija.
07. 02. 2025. u 16:39
Najnovije iz rubrike

HRABRO PRISKOČIO U POMOĆ KOMŠIJAMA, PA IZGUBIO ŽIVOT: Sahranjen Vladimir Izljamović iz Topole
VLADIMIR Izljamović sahranjen je danas groblju Oplenac, nedaleko od članova porodice Jokić kojima je pokušao da pomogne, rizikujući život, kada je u septičkoj jami, zbog prevelike koncentracije amonijaka došlo do trovanja usled kog je preminuo.
02. 05. 2025. u 16:49

PRETILA SINU SMRĆU: Uzela nož pa ga udarala i grebala - žena iz Obrenovca uhapšena zbog porodičnog nasilja
J. V. (47) iz Obrenovca uhapšena je zbog sumnje da je počinila krivično delo nasilje u porodici.
02. 05. 2025. u 15:36

UDES NA OBILAZNICI OKO ČAČKA: Četiri osobe povređene
NA OBILAZNICI oko Čačka danas oko podneva dogodila se saobraćajna nezgoda u kojoj su učestvovala dva automobila, marke „folksvagen” i „pežo”, pri čemu su povređene četiri osobe, od kojih jedno dete.
02. 05. 2025. u 14:25

SRBIN POGINUO NA ALPIMA: Survao se u ambis dubok 100 metara - tragedija za 1. maj
SRBIN (43) poginuo je tokom prvomajskog izleta na Štajerskim Alpima u austrijskom okrugu Leoben.
02. 05. 2025. u 14:06

BELI KOVČEG I KRST ZA FILIPA: Tuga u LJubeselu kod Topole, meštani ispraćaju tragično stradale Jokiće (FOTO/VIDEO)
Ljubeselo kod Topole danas u suzama i tuzi ispraća članove porodice Jokić - Bogdana (71), Nikolu (47) i Filipa (21), kao i njihovog komšiju Vladana Izljamovića, koji su se ugušili prekjuče od isparenja septičke jame.
02. 05. 2025. u 13:51
Komentari (0)