TINEJDŽER (15) PODMETNUO POŽAR? Uhapšen maloletnik zbog sumnje da je zapalio krov borske železničke stanice

Suzana Mihajlović Jovanović

31. 07. 2023. u 16:16

ZBOG osnovane sumnje da je izazvao požar u kome je nedavno izgoreo krov Železničke stanice u Boiru uhapšen je petnaestogodišnjak.

ТИНЕЈЏЕР (15) ПОДМЕТНУО ПОЖАР? Ухапшен малолетник због сумње да је запалио кров борске железничке станице

foto S.M.Jovanovic

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Boru uhapsili su

petnaestogodišnjaka koga sumnjiče da je 23. jula na krovu železničke stanice u Boru zapalio kantu sa zapaljivom tečnošću i tako izazvao požar u kome je izgoreo krov.

Tinejdžer će, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Zaječaru, biti priveden sudiji za maloletnike Višeg suda u ovom gradu, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo izazivanje opšte opasnosti.

Inače, Železnička stanica Bor Putnička nije u funkciji već skoro šest i po godina. U njoj od februara 2017. nema ni otpravnika vozova, niti drugog železničkog osoblja, a nema ni struje ni vode.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje

DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje

NAJNOVIJA vremenska prognoza evopskih stručnjaka za avgust pokazuje prohladniji početak meseca u centralnim delovima Evrope, ali se već nagoveštava povratak suptropskog grebena i novog talasa vrelog vremena. Usled prisustva niskog pritiska na severu kontinenta, stvaraju se uslovi za novi toplotni talas koji će pogoditi veći deo Evrope, piše Severe Weather Europe.

04. 08. 2025. u 20:19

Komentari (0)

OSVOJI KARTE ZA EVROBASKET 2025 i navijaj svim srcem za Srbiju