NA PREVARU NAMAMLJEN, PRETUČEN I OPLJAČKAN DRŽAVLJANIN BIH: U Novom Sadu uhapšeno dvoje osumnjičenih za razbojništvo i teške telesne povrede
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu rasvetlili su dva krivična dela, razbojništvo i teška telesna povreda i uhapsili dvoje osumnjičenih, L. M. (25) sa područja Bačke Palanke i D. P. (21) iz Vrbasa.
Anspleš
Sumnja se da je D. P. ugovorila sastanak sa četrdesetosmogodišnjim državljaninom Bosne i Hercegovine, koga je upoznala preko društvenih mreža.
Kada je on sinoć, u Vrbasu, došao na dogovorenu lokaciju, L. M. ga je, kako se sumnja, tukao rukama i nogama i oduzeo mu novac, dokumenta i mobilni telefon, a zatim su ostavili oštećenog na ulici i pobegli.
Ubrzo po prijavi građana, policija je oboje identifikovala i uhapsila.
Određeno im je zadržavanje do 48 sati i biće privedeni, uz krivičnu prijavu, osnovnom javnom tužiocu u Vrbasu.
Preporučujemo
MUŠKARCU IZ PRIZRENA (44) ODREĐEN PRITVOR: Osumnjičen za trgovinu ljudima
13. 01. 2023. u 16:27
PRODAO KUĆU DVA PUTA: U Rumi uhapšen osumnjičeni za prevaru
13. 01. 2023. u 15:34
"RUSI, IDITE KUĆI!" Jeziva politička poruka sa trga u Budimpešti, Mađar već počeo da radi po nalogu Brisela (VIDEO)
VELIKI politički zaokret u Mađarskoj najavio je lider opozicione Tise Petar Mađar, koji je posle izborne pobede poručio da zemlju čeka obnova punog učešća u Evropskoj uniji i NATO, miran prenos vlasti i ozbiljno preuređenje državnog vrha.
13. 04. 2026. u 07:27
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala
Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.
11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39
Komentari (0)