PRETUKLI SUGRAĐANINA U KLADIONICI: Kraljevačka policija uhapsila dvojicu nasilnika
ZBOG sumnje da su počinili krivično delo nanošenje teških telesnih povreda, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Kraljevu uhapsili su V.K. (22) i N.J. (35) iz ovog grada.

G.Šljivić
Oni se sumnjiče da su, krajem decembra prošle godine, u jednoj kladionici u Kraljevu, posle verbalne rasprave više puta udarili četrdesetdvogodišnjeg sugrađanina.
Zbog teških ozleda zadobijenih ovom prilikom povređenom muškarcu je ukazana lekarska pomoć u kraljevačkoj Opštoj bolnici „Studenica“.
A, osumnjičenim nasilnicima je određeno zadržavanje do 48 sati i oni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni Osnovnom javnom tužilaštvu u Kraljevu na saslušanje.
BONUS VIDEO - DOKTORI SU BILI OKO NjEGA, UBRZO JE PREMINUO: Komšija o jezivom događaju u Velikoj Ivanči
Preporučujemo

UHAPŠEN BIVŠI PREDSEDNIČKI KANDIDAT U BELORUSIJI? Bio u "izbornoj trci" sa Lukašenkom
12. 01. 2023. u 08:13

UHAPŠENA TROJICA RAZBOJNIKA: Napali mladića u Kruševcu i oteli mu stvari
10. 01. 2023. u 20:20

PERONI BEZ PONUĐAČA: Neizvesna rekonstrukcija oronule Autobuske stanice u Kraljevu
11. 01. 2023. u 08:30

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

"BRATE, MORAM!" Šta je Bora pred smrt uradio za Željka
POSLE vesti o smrti frontmena grupe "Riblja Čorba", koja je potresla region u septembru prošle godine, mnoge slavne ličnosti oglasile su se kako bi podelile svoje uspomene na Boru Đorđevića.
25. 06. 2025. u 08:29
Komentari (0)