U STANU PRONAĐENI DROGA, ORUŽJE I 60.000 EVRA: Uhapšena dvojica muškaraca u Beogradu
PRIPADNICI Policijske uprave za grad Beograd, Uprave kriminalističke policije, Odeljenja za borbu protiv droga, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu, uhapsili su N. P. (1993) i S. P. (1995) zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivična dela neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja.

Foto: Shutterstock/Ilustracija
Osumnjičeni se terete da su se na teritoriji grada Beograda bavili uličnom prodajom opojne droge kokain. U stanu, u kome neprijavljeno borave, policija je pronašla 101 paketić i dva veća grumena kokaina, ukupne težine od oko 300 grama, kao i električnu vagicu za precizno merenje.

Foto: MUP
Takođe, u stanu je pronađen automatski pištolj, 87 komada municije, kao i 60.000 evra.

Foto: MUP
Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 časova i oni će uz krivičnu prijavu biti privedeni Višem javnom tužilaštvu u Beogradu.
Preporučujemo

HAPŠENjE U MAJDANPEKU: Majdanpečaninu zaplenjeno nelegalno oružje i samostrel
23. 12. 2022. u 13:44

TRAGEDIJA NA PUTU ZA SOMBOR: Stravičan sudar kamiona i auta - poginula jedna osoba
23. 12. 2022. u 14:38

Rodila DEVETORO dece, a onda je predvidela da će jedno umreti ranije: Ostavila je oproštajno pismo
21. 12. 2022. u 16:14 >> 16:14

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (0)