UHAPŠEN MLADI DILER SA VOŽDOVCA: U stanu pronađeno skoro 4 kg marihuane

BEOGRADSKA policija je, pretresom stana u kome je osumnjičeni neprijavljeno boravio, pronašla 3,7 kg marihuane u 10 manjih i većih paketa, vagica za precizno merenje i jedan tzv. radni mobilni telefon.

УХАПШЕН МЛАДИ ДИЛЕР СА ВОЖДОВЦА: У стану пронађено скоро 4 кг марихуане

foto MUP

Osumnjičeni je priveden i njemu je određeno zadržavanje po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu.

(Telegraf)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

NATO SE MENJA IZ KORENA: Počinje ključni samit - tektonske promene i redefinisanje odbrane Zapada