UHAPŠEN VOZAČ MINI-BUSA: Posle tragedije u Valjevu tereti se da je izazvao saobraćajnu nesreću
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Valjevu uhapsili su Ž. M. (1959) iz Osečine, zbog postojanja sumnje da je izvršio krivično delo teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja.
Foto: B. Puzović
Osumnjičeni se tereti da je danas oko 9.50 časova izazvao saobraćajnu nesreću kod brane „Stubo - Rovni“, tako što je izašao iz mini busa marke „iveko daily“, u kome je prevozio 18 putnika, nakon čega je došlo do prevrtanja vozila niz strmu liticu.
U ovoj saobraćajnoj nezgodi je jedna ženska osoba poginula na licu mesta, a ostalih sedamnaest putnika su zadobili telesne povrede i prevezeni u Urgentni centar Opšte bolnice u Valjevu.
Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Valjevu, osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužiocu, saopštila je Policijska uprava Valjevo.
Preporučujemo
KO JE ŽENA SRPSKOG SELEKTORA? Santareli je trenirao lepu odbojkašicu, a zatim je oženio
15. 10. 2022. u 19:26 >> 21:07
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
"SAD JE TITO ODJEDNOM POBIO JADNE HRVATE..." Vedrana o bivšoj državi: "Sve sam više Jugoslovenka kako vreme odmiče!"
VEDRANA ne bira reči kada govori o vremenu Jugoslavije...
24. 12. 2025. u 09:52
Komentari (0)