HAPŠENJE U MAJDANPEKU: Dvojica privedena sa marihuanom i amfetaminom
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Majdanpeku uhapsili su M. K. (1983) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, kao i A. S. (2002) iz okoline Majdanpeka, osumnjičenog za krivično delo omogućavanje uživanja opojnih droga.

D.N.
Policija je kod M. K. i u njegovom stanu pronašla oko 27,7 grama marihuane i ogledalo na kome se nalazio prah za koji se sumnja da je amfetamin.
U stanu je zatečen i A. S. koji je, kako se sumnja, prethodno, doneo ovaj prah M. K. kako bi ga konzumirali.
Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Negotinu, osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni tužiocu.
BONUS VIDEO - GRAĐANI IZAŠLI DA POZDRAVE VOZ: SOKO "poleteo" iz Beograda - ljudi oduševljeni

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

HAOS I DRAMA NA SABALENKINOM MEČU: Svađa. prozivke i na kraju odlazak bez rukovanja (VIDEO)
BELORUSKINjA Arina Sabalenka savladala je Martu Kostjuk iz Ukrajine za plasman u polufinale mastersa u Madridu, a to je bilo sve samo ne običan meč.
01. 05. 2025. u 09:30
Komentari (0)