DEBEO DOSIJE VOZAČA "BMV-a": Dragan ima više od 60 krivičnih prijava za teške krađe i razbojništva (FOTO/VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova uhapsili su Dragana J. (26) koji je juče po podne, prilikom pokušaja policije da ga zaustavi, svojim vozilom ugrozio život dvojici policajaca, a tokom potere namerno oštetio tri policijska vozila, saopšteno je sinoć iz MUP-a.
Foto: Printskrin Pink.rs
Kako "Novosti" saznaju, Dragan ima 60 podnetih krivičnih prijava za krađe, teške krađe i razbojništvo.
Foto: "Novosti"
Podsećamo, Dragan J., vozač BMV-a, pokušao je kolima da udari policajce koji su zatim iz vatrenog oružja ispalili više metaka u pravcu pneumatika automobila kojim je Dragan J. bežao.
BONUS VIDEO: SNIMAK FILMSKE POTERE U ZEMUNU:Muškarac sa poternice bežao od policije, čuvari reda mu pucali u gume
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (13)