KRIJE SE U BEOGRADU? Velika potraga za muškarcem optuženim za jednu od najvećih provala u pravnoj istoriji
VELIKA potraga za muškarcem optuženim za jednu od najvećih provala u engleskoj pravnoj istoriji je u toku, pokazala je istraga Bi-Bi-Sija.

Foto: R. Š.
Navodi se da je Alfredo Lindli vodio seriju provala u luksuzne kuće tri poznate ličnosti u decembru 2019. godine - uključujući i pljačku oko 25 miliona funti u kući naslednice Formule 1 Tamare Eklston, prenosi Blic.
Italijanske vlasti takođe optužuju Lindlija za raciju u kući Patrika Vijeire, sada menadžera Kristal Palasa, 2009. godine.
Veruje se da je Lindli u Beogradu.
Ovaj 40-godišnji državljanin Perua ima krivični dosije u Italiji za prevare i provale pod višestrukim identitetima još od 1995. godine, prema sudskim dokumentima do kojih je došao Bi-Bi-Si.
Informacija pokazuje da je Lindli u protekloj deceniji koristio najmanje 19 alijasa - uključujući Danijel Vuković, Ljubomir Romanov i Ljubomir Radosavljević.
Dokumenti otkrivaju da ovi identiteti imaju veze sa raznim evropskim gradovima, uključujući Beograd, Sarajevo, Milano i Zagreb.
BONUS VIDEO: STRAŠAN NAPAD NA ZVEZDARI: Napao starca na ulici - bezdušno ga oborio na zemlju i opljačkao
Preporučujemo

NASER KELjMENDI NA AMERIČKOJ CRNOJ LISTI: Narko-bos i njegova deca nepoželjni u SAD
04. 11. 2021. u 07:52

RUTOVIĆ SE VRAĆA U PRITVOR: Apelacija usvojila žalbu, nanogvica za biznismena
04. 11. 2021. u 07:20

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (0)