PAO "DUVANDŽIJA": Akcija polcije u Bogatiću
POLICIJA u Bogatiću, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Šapcu, podnela je krivičnu prijavu protiv šesdesetogodišnjeg muškarca iz okoline Bogatića.
Foto: V.M.
Uhapšeni se sumnjiči da je počinio krivično delo nedozvoljen promet akciznih proizvoda, rečeno je „Novostima“ u policiji.
Foto: V.M.
Policija je prilikom pretresa domaćinstva koje koristi osumnjičeni, u pomoćnim prostorijama i automobilu, pronašla 279 kilograma duvana u listu i 37,7 kilograma rezanog duvana koji je, kako se sumnja, bio namenjen daljoj prodaji.
Foto: V.M.
Takođe, pronađeni su i mašina za sečenje duvana i digitalna vaga.
Preporučujemo
ŽESTOKE PRETNjE MOSKVI IZ MINHENA: NATO će pokrenuti udare duboko u Rusiji ako se usude da napadnu Baltik
NATO će pokrenuti udare duboko u Rusiji ako se Moskva usudi da izvrši invaziju na baltičke države, upozorio je ministar spoljnih poslova Estonije Margus Cahkna, odbacujući strahove da bi Moskva mogla brzo da osvoji teritoriju na istoku.
16. 02. 2026. u 15:44
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)