PRETILI DVOJICI MALOLETNIKA, JEDNOM OTELI NOVAC: Novosađanin i državljanin Crne Gore osumnjičeni za razbojništvo u Novom Sadu
BRZOM i efikasnom akcijom pripadnika Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu, uhapšeni su M.J. (18) iz ovog grada i državljanin Crne Gore S. Š. (20), zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivično delo razbojništvo.

Foto: D.N.
Oni se sumnjiče da su, noćas, na ulici, presreli dvojicu šesnaestogodišnjih Novosađana, zapretili im nasiljem i jednom od njih uzeli novac iz torbice.
Obojici je određeno zadržavanje do 48 sati i biće privedeni, uz krivičnu prijavu, osnovnom javnom tužiocu u Novom Sadu.
Preporučujemo

PRESUDA ZA TEŠKO UBISTVO U ZEMUNU: Krivcima ukupno 80 godina zatvora
16. 07. 2021. u 11:31

U BUNARU NAĐENO TELO ŽENE: Vatrogasci izvukli utopljenicu kod Kruševca
16. 07. 2021. u 09:04 >> 09:08

DETALjI POŽARA U BAČKOJ PALANCI: Nesrećni čovek zaspao sa cigaretom? (FOTO)
16. 07. 2021. u 09:49

BUKTI RAT NA RELACIJI BUDIMPEŠTA-ZAGREB Sijarto Plenkoviću: Ti si lažov, hoćeš preko nafte da profitiraš od rata u Ukrajini!
ODNOSI između Mađarske i Hrvatske dodatno su se zaoštrili nakon što je mađarski ministar spoljnih poslova Peter Sijarto optužio Zagreb za ratno profiterstvo. Hrvatski državni vrh je u petak oštro odbacio optužbe, a premijer Andrej Plenković uzvratio je nazvavši Sijarta "izuzetno bezobraznim".
27. 09. 2025. u 12:25

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

"POČIVAJ U MIRU" Bajić se oprostio od dragog kolege: "Neka ti je večna slava"
GLUMAC, reditelj i profesor glume Enver Petrovci preminuo je u 72. godini, 22. septembra.
27. 09. 2025. u 09:35
Komentari (0)