UHAPŠEN OSUMNJIČENI ZA SILOVANJE DETETA IZ BOGATIĆA: Navodno izvukao devojčicu sa proslave, pa je silovao, kod kuće ga čekali žena i malo dete
POLICIJA u Bogatiću je posle višečasovne intenzivne potrage kasno noćas uhapsila I. A. (28) iz sela Belotić, zbog sumnje da je seksualno zlostavljao devojčicu (13) iz istog mesta.
Foto: V.M.
Oko 23 sata policiji je prijavljen slučaj silovanja, nakon čega je počela potraga za osumnjičenim pošto je pobegao u nepoznatom pravcu.
Kako se saznaje on se posle nekoliko sati skrivanja vratio svojoj kući gde su mu policajci stavili lisice na ruke.
Određeno mu je policijsko zadržavanje do 48 sati i uz krivičnu prijavu će tokom dana biti priveden u Više javno tužilaštvo u Šapcu.
Devojčica je sinoć bila na proslavi punoletstva u jednoj svečanoj sali u Bogatiću, da bi je posle 22 sata I. A. izvukao napolje i, kako se sumnja, napastovao u jednom napuštenom dvorištu u blizini.
Oboje su iz istog mesta i porodice se dobro poznaju.
Kako „Novosti“ saznaju, devojčica je, već,saslušana u prisustvu roditelja i nadležnih stručnjaka iz Centra za socijalni rad. Osumnjičeni će, po isteku policijskog zadržavanja koje traje najviše 48 časova, biti saslušan u VJT U Šapcu, posle čega će tužilac da odluči da li će ili ne da zatraži pritvor za njega od sudije za predhodni postupak Višeg suda u Šapcu.
Preporučujemo
GRADSKE SLUŽBE BRINU O ŽIVOTINjAMA: Povodom hapšenja zbog zlostavljanja pasa u Čumiću
18. 06. 2021. u 15:18
PRAVILI HAOS NA AUTO-PUTU: Dovodili u zabludu vozače - reagovala policija
18. 06. 2021. u 14:24
BRUTALAN NAPAD IRANA NA AMERIČKI RATNI BROD: Pogledajte kako je to izgledalo, odjeknula ogromna eksplozija (VIDEO)
IRAN objavio snimak napada na američki ratni brod u vodama UAE.
11. 05. 2026. u 11:54
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
BRAĆO SAVEZNICI, ŠTA TO RADITE? Rusi besni, Putin upozorava: "I Ukrajina je htela u EU, vidite šta joj se desilo - bolje održite referendum"
"PRATIMO posledice dešavanja oko Ukrajine. A gde je to počelo? Sa težnjom Ukrajine da se pridruži Evropskoj uniji."
10. 05. 2026. u 17:21 >> 17:33
Komentari (0)