TAJ DOŽIVLJAJ SE NE MOŽE OPISATI: Sa Cecom na Ušću pevalo 150.000 ljudi, pogledajte fotografije spektakularne večeri (FOTO)
FOLK zvezda Svetlana Ceca Ražnatović, prema podacima koji se mogu naći na Vikipediji, na devetom je mestu na listi najposećenijih koncerata.
Foto: Arhiva Novosti/M. Anđela
Kako je navedeno, u pitanju su koncerti sa najviše posećenosti pojedinog umetnika, isključujući muzičke festivale, koji posećuje 100.000 ljudi ili više.
Na devetom mestu nalazi se Ceca sa 150.000 posetilaca, kako su naveli tada organizatori, na koncertu na Ušću 2013. godine.
Pevačica je krajem prošle godine navela da u 2022. godini priželjkuje da snimi album, održi još jedan veliki koncert na Ušću, kao i da ode na neko lepo putovanje.
- Sledeće godine želim da snimim album, to mi se nije desilo ove godine. Jako bih volela da se to desi, ali i da otputujem negde. Jako bih volela da se Ušće ponovi, fali mi ta masovnost i energija, to se ne može opisati. Taj doživljaj se ne može opisati - rekla je Ceca.
BONUS VIDEO - KAD CECA NAPRAVI STORY: Svetlana Ražnatović i njena instagram "priča"
Preporučujemo
ŠTA BOGDAN RADI NAKON RASKIDA: Cecin bivši ovako provodi vreme (FOTO)
04. 02. 2022. u 20:06
TANjA SAVIĆ ODLAZI IZ SRBIJE: Spakovala kofere i posle 11 godina ide u Ameriku
07. 02. 2022. u 08:39
SKANDAL! RAMA OBJAVIO SNIMAK RAZGOVORA SA TAČIJEM: "Srećna nezavisnost komadante, brate moj, grlim te mnogo i volim" (VIDEO)
PREMIJER Albanije Edi Rama objavio je snimak telefonskog razgovora sa bivšim vođom zločinačke OVK Hašimom Tačijem, koji se trenutno nalazi u pritvoru Specijalnog suda u Hagu, gde je optužen za ratne zločine i zločine protiv čovečnosti.
17. 02. 2026. u 20:01
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)