Politika
PETKOVIĆ POVODOM HAPŠENJA NA GAZIMESTANU: Sram vas bilo, gospodo iz Brisela
28. 06. 2026. u 21:03
PROPAST BLOKADERA: Ima ih samo 3649 u Kraljevu, sa sve njihovim liderom Đokićem
28. 06. 2026. u 20:10
Tenis
KONAČNO JE USPEO: Davidovič Fokina iz šestog pokušaja osvojio prvu titulu u karijeri
27. 06. 2026. u 22:31
ĐOKOVIĆ PRED VIMBLDON: Mnogo sam bolje pripremljen nego za Rolan Garos
27. 06. 2026. u 18:47
Fudbal
uživoPRENOS, JUŽNA AFRIKA-KANADA! Istorijski meč u Inglvudu! Bitka za osminu finala!
28. 06. 2026. u 22:33
SVE GORE OD GOREG! Duga pauza zbog teške povrede! Završio je sa Svetskim prvenstvom!
28. 06. 2026. u 19:30
Mire
04.05.2021. 14:13
Nije nikog sramota da radi,pričajte onako kako jeste.Plata od 400-500 evra je bedna jer je radno vreme svih 24h! Ne čuvaju se ovce u nekoj vukojebini od 7-15h pa kući na tuširanje i ručak.Ostaje se sa ovcama.Kakvi su uslovi za spavanje,održavanje higijene,ishranu?!Taj što hoće da se obogati prihodom od 100 ovaca,neka ih sam čuva.I neka kaže koliko plaća po satu a ne kolika je plata.
Ovce
04.05.2021. 18:16
@Mire - Koliko ja znam, za vreme žutih čobami su bili plaćeni i do1200e i falili su. Sada deca hoće od ovaca da prave posao, uzmu od države pare i čobana hoće za mizeriju a oni bi u fotelju i kancelariju.Mnogo rano su zamislili da postanu gazde. Bednnnnoooooo.
PERAAS
04.05.2021. 14:28
DA SU MANJE IZREKLAMIRANI NEKAKVI PAROVI , ZADRUGE I SLICNO GDE SE PROMOVISE PROSTAKLUK I PROSTITUCIJA NEPISMENIH UCESNIKA I VODITELJA , LJUDI SE NE BI STIDELI POSTENOG POSLA
Sara Radomirovic
04.05.2021. 14:30
Nije me sramota, nego dnevno 10x izgubim telefon. Kako, majke ti, da mu sačuvam stado ovaca?!
Miki
05.05.2021. 00:17
@Sara Radomirovic - Saro legendo. Ulepša mi dan komentarom.
Tijana
04.05.2021. 14:53
Njam njam... ja licno stalno kupujem ovcije mleko/ sir a i jagnjetinu obozavam.