DRŽAVA ĆE NASTAVITI DA POMAŽE PRIVREDU I GRAĐANE: Siniša Mali otkrio najnovije informacije o finansijskoj podršci tokom pandemijske krize
17. 03. 2021. u 18:56
MINISTAR finansija Siniša Mali večeras je objavio najnovije informacije o podršci privrednicima i primeni Zakona o utvrđivanju porekla imovine.
Povezane vesti

VANREDNE VESTI O AFERI MAURICIJUS I SAZNANJIMA VEČERNJIH NOVOSTI: Ministar Mali - "Šokiran sam, ovde i te kako ima posla za nadležne organe!"
VANREDNE vesti na televiziji "Pink" večeras su bile posvećene ekskluzivnom istraživanju "Večernjih novosti" o aferi Đilasovih računa na Mauricijusu.
16. 03. 2021. u 21:00 >> 21:25

UPRKOS PANDEMIJI SRBIJA POBEĐUJE: Naša zemlja jedna od retkih u svetu kojima je povećan kreditni rejting tokom korone (FOTO)
MINISTAR finansija Siniša Mali istakao je da je Srbija jedna od retkih zemalja na svetu kojoj je pošlo za rukom, da u uslovima pandemije korona virusa, dobije povećanje, a ne smanjenje kreditnog rejtinga.
15. 03. 2021. u 10:45

POVEĆAN KREDITNI REJTING SRBIJE: Ministar Mali ocenio - "Mi smo jedna od retkih zemalja kojoj je ovo pošlo za rukom u uslovima pandemije"
REJTING agencija „Moody’s“ povećala je kreditni rejting Republike Srbije na “Ba2“ sa “Ba3”, uz stabilne izglede za dalje poboljšanje.
13. 03. 2021. u 11:31

SRBIJI POVEĆAN KREDITNI REJTING: Siniša Mali- U uslovima velike neizvesnosti sačuvali smo radna mesta, pokazali smo veliku odgovornost
REJTING agencija Moody’s povećala je kreditni rejting Srbije sa "Ba3" na "Ba2", uz stabilne izglede za dalje poboljšanje.
12. 03. 2021. u 22:52

"POGAČA I SO I TOPLA DOBRODOŠLICA": Ministar Mali u Velikom izvoru kod Zaječara
MINISTAR finansija Siniša Mali posetio je Veliki izvor kod Zaječara.
12. 03. 2021. u 12:50

GODIŠNJICA UBISTVA PREMIJERA ĐINĐIĆA: Brnabić i članovi Vlade Srbije položili vence na mestu na kom je ubijen
PREMIJERKA Srbije Ana Brnabić položila je danas venac na mestu ubistva nekadašnjeg premijera Srbije Zorana Đinđića.
12. 03. 2021. u 09:40
Najnovije iz rubrike

SRCE BI NOVI VOLAN, A DŽEP BIRA STARI: Iznenađujući rast prodaje polovnjaka iz uvoza
PRODAJA polovnih vozila iz uvoza u prvom polugodištu ove godine u Srbiji beleži najbolje rezultate još od 2021. uprkos činjenici da su automobili sve skuplji. Od januara do juna prvi put je registrovano 69.849 korišćenih kola koja su na naše tržište stigla iz inostranstva, što je za 9,5 odsto više nego u istom periodu lane. Istovremeno, njihova cena je porasla za 6,6 odsto u poređenju sa prvih šest meseci 2024.
09. 08. 2025. u 10:44

Altkoini ETH, XRP i DOGE beleže rast | Koje se kriptovalute sledeće očekuje da eksplodiraju?
Altkoini nadmašuju Bitcoin (BTC) zahvaljujući prilivu sredstava u Bitcoin ETF-ove i halvingu. Uz aktuelna regulatorna dešavanja, da li je ovo početak nove faze rasta na tržištu kriptovaluta?
09. 08. 2025. u 10:00

MESAROVIĆ: Za pešačke staze u Odžacima 26,3 miliona dinara, radovi gotovi u septembru
Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka privrede Adrijana Mesarović obišla je u petak radove na izgradnji pešačkih staza na teritoriji opštine Odžaci.
09. 08. 2025. u 09:32

TRAMP ZAHTEVA OSTAVKU GENERALNOG DIREKTORA INTELA: On je velikom sukobu interesa
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp zahtevao je da generalni direktor Intela, Lip-Bu Tan, podnese ostavku, nakon izveštaja o njegovim vezama sa Kinom.
08. 08. 2025. u 19:33

KRIZA DRMA NEMAČKOG GIGANTA Najavljeno otpuštanje 10.000 radnika: Plate već smanjene, ostaju bez bonusa
NAJVEĆI nemački proizvođač čelika, Thyssenkrupp Steel Europe (TKSE), prolazi kroz jedno od najdubljih restrukturiranja u svojoj istoriji.
08. 08. 2025. u 18:22
Komentari (0)