ZA POMOĆ AGRARU 14 MILIONA DINARA: Bačka Topola iz opštinskog budžeta pomaže poljoprivrednicima

Ј.ЛЕМАЈИЋ

12. 10. 2020. u 17:30

KAKO bi pomogla poljoprivrednicima, Opština Bačka Topola izdvojila je 14 miliona dinara.

ЗА ПОМОЋ АГРАРУ 14 МИЛИОНА ДИНАРА: Бачка Топола из општинског буџета помаже пољопривредницима

Foto D. Dozet

Uskoro će biti raspisani konkursi za korišćenje sredstava po programima podrške za sprovođenje poljoprivredne politike i politike ruralnog razvoja .

Za pomoć pri otplati kamate kod uzimanja poljoprivreednih kredita opredeljeno je pet miliona dinara, dok je za višegodišnje osiguranje useva i životinja 3.3 miliona dinara.

Tu su i mere pomoći za veštačko osemenjavanje, za pčelarstvo, veterinarske usluge za pčelarstvo i stočarstvo...

Svim zainteresovanim poljoprivrednicima pomoć pri popunjavanju upitnika pružiće opštinska savetodavna služba.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte

ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte

PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.

30. 09. 2025. u 20:58

Komentari (0)

KAMERA KOJA I DALJE DIKTIRA PRAVILA IGRE – Huawei Pura 80 Pro