VAŽNO ZA GRAĐANE SRBIJE: U petak ističe rok za uplatu treće rate poreza na imovinu
12. 08. 2020. u 14:05
ROK za uplatu treće rate poreza na imovinu ističe u petak 14. avgusta.
Povezane vesti

PREMIJERKA SAOPŠTILA SJAJNE VESTI: Srbija jedna od najbrže rastućih ekonomija Evrope
PREMIJERKA Ana Brnabić izjavila je danas da je Srbija najbrže rastuća ekonomija Evrope posle Litvanije.
04. 08. 2020. u 09:33

VEĆI PROMET ROBE: Republički zavod za statistiku objavio nove podatke
PROMET robe u trgovini na malo u Srbiji bio je u junu veći u tekućim cenama za 9,6 odsto, a u stalnim cenama za 11,5 procenata u odnosu na isti mesec prošle godine.
31. 07. 2020. u 13:59

OBRAĆANJE PREMIJERKE GRAĐANIMA: Druga smo rastuća ekonomija u Evropi, u junu smo imali blagi rast (VIDEO)
PREDSEDNICA Vlade Republike Srbije Ana Brnabić na konferenciji za medije je rekla:
02. 08. 2020. u 12:35 >> 12:43

AGENCIJA ZA PRIVREDNE REGISTRE: Zaloge na oglasnoj tabli
ZAINTERESOVANI od danas obaveštenje o započetom namirenju i vansudskoj prodaji založenih stvari mogu da pronađu i na oglasnoj tabli Registra zaloge, koji vodi Agencija za privredne registre.
31. 07. 2020. u 12:14

PIM TRAŽI GAZDU: Ministarstvo privrede objavilo javni poziv
PREDUZEĆE za vodne puteve "Ivan Milutinović - PIM" traži novog vlasnika.
30. 07. 2020. u 14:10
Najnovije iz rubrike

MOSKVA SE SVRSTALA MEĐU VODEĆE SVETSKE METROPOLE PO EKONOMSKOJ MOĆI: Evo koji grad je na prvom mestu
EKONOMIJA Moskve po paritetu kupovne moći zauzima drugo mesto u svetu, odmah iza Njujorka, istakao je predsednik Ruske Federacije Vladimir Putin na sastanku u Kremlju sa gradonačelnikom prestonice Sergejem Sobjanjinom.
05. 05. 2025. u 15:49

ZBOG OVOG PREKRŠAJA PLATIĆETE 150.000 DINARA: Detaljan spisak saobraćajnih kazni
SEZONA godišnjih odmora je na pragu, gužve na putevima biće sve veće, kao i pojačan rizik od saobraćajnih nezgoda, zato je pažnja za volanom mora biti pojačana.
05. 05. 2025. u 13:47

NOVI PRAVAC "OSLOBAĐA" CENTAR GRADA: Asfaltirani prvi kilometri na severnoj obilaznici oko Kragujevca, radi se i na petljama
KLjUČNI infrastrukturni projekat u Šumadiji, izgradnja Severne obilaznice oko Kragujevca, realizuje se bez zastoja. Vlada Srbije proglasila ga je za projekat od posebnog značaja još 2021. godine i deo je šire Fiskalne strategije Srbije za period do 2027. godine.
05. 05. 2025. u 12:38

NEMA VIŠE GRADNJE BEZ CELE DOKUMENTACIJE: Pri realizaciji putnih infrastrukturnih projekata mora da bude više planskih dokumenata
NIJEDAN projekat u Srbiji više ne sme niti da se započne, a kamoli realizuje, bez kompletne i planske i tehničke dokumentacije, poručila je juče ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Aleksandra Sofronijević. Kada je reč o gradnji i rokovima, ona je istakla da je generalni cilj ministarstva da se ne daju brza, nego kvalitetna rešenja.
05. 05. 2025. u 12:34

ULAGANJA U PONUDU DOVODE NOVE GOSTE: U Vojvodini sve više računaju na turizam kao oblast koja značajno jača privredni razvoj pokrajine
KOLIKI je doprinos turizma ukupnom privrednom razvoju Vojvodine i u kreiranju opšte slike naše pokrajine za domaće i strane goste, verovatno najbolje pokazuju podaci o broju poseta i ostvarenih noćenja, ali i konkretni potezi nadležnih organa i institucija koji doprinose unapređenju te veoma važne delatnosti.
05. 05. 2025. u 12:29
Komentari (0)