POVIŠICE U DRŽAVNIM FIRMAMA: Veći iznos naknade i za topli obrok u ovom gradu u Srbiji
PLATE zaposlenih u javnim preduzećima u Užicu biće od 1. aprila povećane za 2,2 odsto, dogovoreno je na sastanku gradonačelnice Užica Jelene Raković Radivojević sa predstavnicima sindikata javnih preduzeća, objavljeno je na zvaničnom gradskom sajtu.

Foto: Profimedia
Dogovoreno je i da se uveća iznos naknade za topli obrok za 70 dinara, tako da on sada iznosi 500 dinara neto.
Navodi se da je ovo drugo povećanje zarada zaposlenih u javnim preduzećima u ovoj godini, pošto su one uvećane za 11,5 odsto od 1. januara u skladu sa zakonskom regulativom i uredbama Vlade Srbije.
EXTRA BET - KVOTA DO 500 NA JEDNOM MEČU
(Telegraf)

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

BLOKIRAO PROMETNU ULICU: Kad su videli ko je za volanom, niko nije smeo ni da priđe! (VIDEO)
NEODGOVORNI vozač "honde" blokirao je nedavno ulicu ispred mumbajskog tržnog centra Lokhandvala, međutim kada su ostali vozači prišli da ga pitaju ga kako se to ponaša i zatraže od njega da skloni vozilo, usledio je pravi šok.
31. 07. 2025. u 17:34
Komentari (0)