POJEFTINILO GORIVO: Ovo su nove cene koji će važiti do sledećeg petka
VOZAČI u Srbiji će od danas do narednog petka, 14. marta, plaćati gorivo po novim cenama.
Foto Tanjug
Danas od 15 časova i sledećih sedam dana na pumpama u Srbiji litar dizela ćemo plaćati do 197 dinara, a litar benzina evropremijum BMB biće 181 dinara.
U odnosu na prošlu nedelju oba derivata su jeftinija za tri dinara.
Podsetimo, nove cene se objavljuju svakog petka do 15 časova i važiće sledećih sedam dana, odnosno do 21. marta.
Preporučujemo
SREBRO NA ISTORIJSKOM MAKSIMUMU: Cena plemenitog metala premašila 85 dolara po unci
12. 01. 2026. u 17:45
ZAKON O ANEKSIJI GRENLANDA PREDAT KONGRESU: "Dodeliti mu status savezne države SAD"
AMERIČKI republikanski kongresmen Rendi Fajn podneo je predlog zakona koji predviđa „aneksiju i dodelu statusa savezne države“ Grenlandu u okviru Sjedinjenih Američkih Država, navodi se u saopštenju koje je objavio zakonodavac.
12. 01. 2026. u 21:16
OVO JE GLAVNI UDARAC ZA NATO I KIJEV: U napadu „orešnikom“ uništena fabrika od velikog značaja (VIDEO)
NAPAD „orešnikom“ onesposobio je Lavovsku državnu fabriku za popravku aviona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
12. 01. 2026. u 15:27
SKRIVENA PRETNjA IZ VOJNE BAZE: Tajni grad veličine 100 Moskvi na Grenlandu - duboko ispod ledenog pokrivača
NAUČNICI upozoravaju na ozbiljan ekološki rizik od napuštene američke vojne baze Kamp Senčuri, poznate kao „grad pod ledom“, koju je slučajno ponovo otkrio NASA-in radar 2024. godine duboko ispod ledenog pokrivača Grenlanda.
10. 01. 2026. u 15:43
Komentari (0)