BOŽIĆ EU DEMOKRATAMA: Srbija nije ničija kolonija, niti će ikada biti
25. 06. 2026. u 21:34
25. 06. 2026. u 21:34
25. 06. 2026. u 20:20
25. 06. 2026. u 20:15
25. 06. 2026. u 17:01
25. 06. 2026. u 20:01 >> 20:22
Milica5
12.03.2025. 00:47
Trampova administracija neće ukinuti sankcije NIS-u. Verujemo Vučiću da će iznaći najbolje rešenje za Srbiju.
Una
12.03.2025. 02:17
Samo mirnim putem i pregovorima se može doći do nekog rešenja.
Ruska bokerica
12.03.2025. 05:01
NIS je kolateralna šteta sukoba u Ukrajini.
Petar
12.03.2025. 06:06
Izgleda da Srbija ostaje prva i odlučna u svojim stavovima, to je odlično za našu diplomatiju!
Pavle
12.03.2025. 06:06
Ovaj stav će doprineti ekonomskom razvoju i stabilnosti NIS-a.
Ika
12.03.2025. 07:50
Verujemo našem predsedniku da ce naci najbolje rešenje
Sava
12.03.2025. 07:52
Vučić se bori na sve načine za što bolji položaj Srbije.
Ana
12.03.2025. 07:53
I pored ove odluke ,predsednik će naći rešenje za energetsku stabilnost.
Deja
12.03.2025. 07:53
Nećemo dozvoliti da ova odluka utiče na narod u Srbiji.
Tina
12.03.2025. 07:58
Tramp ne moze da utice na to
Lela
12.03.2025. 08:13
Mislim da ce Vucic uspeti da pronadje resenje.
Zoki
12.03.2025. 09:04
Tramp zna kakvo je stanje u Srbiji