VUČIĆ NE KRIJE ZADOVOLJSTVO: Mi smo danas dobili veliku vest
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa potpredsednikom Saveta ministara i ministrom spoljnih poslova i međunarodne saradnje Republike Italije Antoniom Tajanijem i saopštio da će Italija učestvovati na Ekspu 2027.
Foto: Dragan Milovanović
- Mi smo danas dobili veliku vest, a to je da će Italija učestvovati na Ekspu, to je za nas izuzetna vest. Zahvalan sam i na pružanju bezbednosti i sigurnosti našim manastirima na Kosovu i Metohiji. Od izuzetnog je značaja što smo razgovarali o regionalnim pitanjima. Govorili smo i o situaciji u našoj zemlji, o protestima građanskim i studentskim. Sve dok neko ne ugrozi stabilnost zemlje nasiljem, mi ćemo biti veoma fleksibilni - kazao je Vučić.
Vučić i Tajani su ranije danas otvorili Poslovni forum Srbija-Italija.
Preporučujemo
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (51)