"FOLKSVAGEN" OTPUŠTA HILJADE RADNIKA: Skupa energija i niska produktivnost koče privredu Nemačke
30. 11. 2023. u 20:44
NEMAČKI "Folksvagen" je najavio talas ukidanja radnih mesta, jer se bori sa istim visokim troškovima i niskom produktivnošću, koji opterećuju ekonomiju zemlje.
Povezane vesti
PUTINOV SAVETNIK "BOCKA" EU: Evropo, da li ti sada nedostaje "Severni tok"?
SPECIJALNI izaslanik ruskog predsednika za investicije i ekonomsku saradnju sa inostranstvom Kiril Dmitrijev zapitao se, povodom izveštaja o rastu uvoza gasa u Evropsku uniju iz Sjedinjenih Država, da li bloku nedostaje "Severni tok".
19. 01. 2026. u 17:37
ODUSTALI OD RUSKIH ENERGENATA, STIGLA IH KRIZA: Merc priznao da je nemačka privreda u problemu
EKONOMSKA situacija u Nemačkoj izaziva zabrinutost, priznao je nemački kancelar Fridrih Merc.
08. 01. 2026. u 18:22
Najnovije iz rubrike
NOVI SUFICIT U EVROZONI: Skočio sa devet na 15 milijardi evra
SEZONSKI prilagođeni suficit na tekućem računu evrozone u decembru porastao je sa novembarskih devet milijardi evra na 15 milijardi evra, objavila je danas Evropska centralna banka (ECB).
19. 02. 2026. u 17:55
MAKRON NAJAVIO: Francuska i Indija zajedno će proizvoditi Rafale i helikoptere
FRANCUSKA i Indija ulaze u novu eru odbrambene saradnje sa planovima da zajednički proizvode borbene avione Rafal, kao i helikoptere, rekao je danas francuski predsednik Emanuel Makron, dodajući da se Francuska takođe nada da će prodati više podmornica Indiji.
19. 02. 2026. u 17:17
ZA MALINARE 18.000 DINARA PO HEKTARU Glamočić:Uspostavićemo jasan sistem deklarisanja
MINISTAR poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Dragan Glamočić sastao se danas u Arilju sa predstavnicima Udruženja "Vilamet" i proizvođačima maline iz Arilja i izjavio da će se uspostaviti jasan sistem deklarisanja porekla, kako bi domaća malina bila nedvosmisleno označena kao proizvod iz Srbije i jasno razdvojena od eventualne uvozne robe.
19. 02. 2026. u 17:15
VIŠAK PARA NA RAČUNU MOŽE SKUPO DA VAS KOŠTA: Evo šta treba da uradite
MNOGI ljudi se vode logikom da što više novca imaju na svom tekućem računu, to su sigurniji.
19. 02. 2026. u 17:11
NAJJEFTINIJE I NAJSKUPLJE ZEMLJE ZA ODLAZAK U RESTORAN: Pogledajte gde je Srbija po cenama obroka
PROBATI lokalnu kuhinju jednako je važno kao i obići najpoznatije znamenitosti kada posetite novu zemlju.
19. 02. 2026. u 16:52
Dusko
01.12.2023. 01:01
Dace Bog da stanu skroz