
Tenis

JANIK SINER POKORIO PEKING! Italijan pregazio Amerikanca za titulu u Kini
01. 10. 2025. u 09:35

PREOKRET U MINUT DO 12! Novak Đoković dobio neočekivane vesti u Šangaju
01. 10. 2025. u 08:30


ALKARAZ ŠOKIRAO SVE! Karlitos osvojio titulu u Tokiju pa doneo neočekivanu odluku
30. 09. 2025. u 17:29

Fudbal

VLADAN MILOJEVIĆ PRELOMIO! Evo koga je trener Crvene zvezde poveo u Porto
01. 10. 2025. u 10:00


SRBIN SKLONJEN IZ TIMA ZBOG LOŠEG PONAŠANJA?! Ilić više nije deo Torina...
30. 09. 2025. u 19:32

ČUDO NEVIĐENO: Čuveni fudbalski klub osvojio prvi bod posle 974 dana!
30. 09. 2025. u 18:38

itekako
23.07.2023. 04:02
Najveći problem Srbije je šta nitko ne proverava kvalitet robe u opticaju. Kada se uporede cene i kvaliteta robe u ponudi, naročito odeće i obuće sa istima u ponudi van Srbije, zaključak je poražavajuĉi. Srbi u Srbiji za šund robu plaćaju visoku cenu. Zbog ovog mnogi idu u druge zemlje da se snabdeju umesto da imaju mogućnost da novac ostave u svojoj zemlji. I da ne zaboravim, ukoliko vam se desi i da naidjete na kvalitet, očekujte barem duplu cenu od one koju biste za isto platili van Srbije.
Ne razumem
23.07.2023. 10:23
Šta ovaj hoće? Ne valja kada se snižava, ne valja kada poskupljuje...izgleda da jedino valja vikati na ulici i tražiti predaju vlasti!
Kalesu
23.07.2023. 10:37
Ovaj "fenomen" je lako objasniti: trgovac se, u našim prostorima, ne razlikuje po ponašanju i logici od "Balkan-biznismena" bilo koje druge vrste: što manje rada i rashoda (zato i hronični manjak radne snage u prodavnicama), što više da ostane u džepu, suprotno zdravom razumu i logici, koji nalažu da se veći prihod ostvaruje većim prometom, a veći promet nižim cenama. Istovremeno, ostaje manje robe u magacinima (velika želja naših trgovaca, zato radnje danas skoro i nemaju priručni magacin i sva roba je ono u radnji) a time i manji troškovi njenog skladištenja.