TURISTIČKA ORGANIZACIJA SRBIJE: Naša ponuda na sajmu u Berlinu
TURISTIČKA organizacija Srbije učestvuje na jednom od najvećih međunarodnih poslovnih sajmova u turizmu u Berlinu, gde predstavlja novi brend "Srbija. Doživi".
Palić je deo bogate turističke ponude , Foto Subotica.com
Podaci na osnovu statistike iz 2022. godine pokazuju da je broj noćenja nemačkih turista u Srbiji je dostigao 242.481 što je premašilo broj noćenja iz rekordne 2019. godine. To ih svrstava na četvrto mesto, posle Rusije, Turske i BiH, navodi se u saopštenju TOS. Nemački turisti prepoznali su kvalitet Srbije kao turističke destinacije.
Na sajmu će se predstaviti više od hiljadu izlagača iz celog sveta, koji više od 50 godina prati trendove i postavljaju standarde u ugostiteljstvu.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
FRANCUSKA KREĆE U OFANZIVU: Makron najavio milijarde za tehnologiju budućnosti
22. 05. 2026. u 14:18
U SRBIJI ČAK 100.000 PRAZNIH STANOVA: Evo kome pripadaju kada vlasnik nema naslednike
22. 05. 2026. u 13:13
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
"TRAMP JE U PRAVU, ŠVERCOVALI SMO SE": Kolinda o napetostima između Rusije i NATO-a: "Bojim se eskalacije!"
JOŠ jedan neidentifikovani dron juče je ušao je u vazdušni prostor Litvanije - treći dan zaredom. Glavni sekretar NATO-a Mark Rute, tokom poseta vežbi civilne odbrane u Švedskoj, poručio je da je Savez spreman da odgovori na svaku pretnju.
22. 05. 2026. u 08:40
Komentari (0)