OVO SU NOVE CENE GORIVA! Ministarstvo trgovine objavilo koliko će evrodizel i benzin koštati do 13. maja
Evrodizel će se od danas u 20 časova do petka 13. maja u isto vreme prodavati po ceni od 202,00 dinara za litar, a motorni benzin evropremijum BMB 95 za 180,00 dinara za litar.

Foto Tanjug
Nove cene objavilo je Ministarstvo trgovine, turizma i telekominikacija.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je večeras najavio da će doći do pada cena benzina i dizela.
- Cene će biti za 10 dinara niže nego što su bile ove nedelje, a trebalo je da budu više. Nigde ne sme da pređe cena 197-205 dinara. To će biti nove cene večeras od osam sati. I molim prijatelje iz NIS-a da cene za građane Srbije budu prihvatljivije. Te cene su nam prouzrokovale inflaciju, pošto nafta i naftni derivati ulaze u cenu svakog proizvoda. Kada se to bude dogodilo samo će Bugarska i Severna Makedonija imati nižu cenu nego što ima Srbija - kazao je predsednik.
BONUS VIDEO: BUDUĆNOST JE U RUKAMA SELjAKA: Porodica Danilović obrađuje 350 hektara zemlje i gaji 5.000 svinja

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (1)