ŠREDER: Srbija na dobrom putu
NEKADAŠNjI kancelar Nemačke Gerhard Šreder kaže da je Zapadni Balkan tokom mandata predsednika Srbije Aleksandra Vučića postao mesto stabilnosti i da je primetan značajan napredak u privrednom razvoju i investicijama.
Foto: EPA
On je u obraćanju novinarima tokom današnje posete industrijskoj zoni MIND park u Kragujevcu kao član delegacije švajcarske kompanije "Štadler", rekao da je Srbija na dobrom putu i da se nada da će taj put nastaviti.
On je takođe naveo da zbog toga rado boravi u Srbiji.
BONUS VIDEO: OVAKVU FABRIKU DO SADA NISMO IMALI - Pogledajte kako rade roboti u postrojenju "BAS Boysen Abgassyste"
Preporučujemo
SRBIJA DANAS GRADI ISTORIJU: Vučić objavio snimak sa snažnom porukom (VIDEO)
14. 02. 2022. u 21:53 >> 21:57
PREDSEDNIK PKS: Nemačka najzaslužnija za modernizaciju ekonomije Srbije
14. 02. 2022. u 18:32
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (9)