Politika
PETKOVIĆ POVODOM HAPŠENJA NA GAZIMESTANU: Sram vas bilo, gospodo iz Brisela
28. 06. 2026. u 21:03
PROPAST BLOKADERA: Ima ih samo 3649 u Kraljevu, sa sve njihovim liderom Đokićem
28. 06. 2026. u 20:10
Tenis
KONAČNO JE USPEO: Davidovič Fokina iz šestog pokušaja osvojio prvu titulu u karijeri
27. 06. 2026. u 22:31
ĐOKOVIĆ PRED VIMBLDON: Mnogo sam bolje pripremljen nego za Rolan Garos
27. 06. 2026. u 18:47
Fudbal
uživoPRENOS, JUŽNA AFRIKA-KANADA! Istorijski meč u Inglvudu! Bitka za osminu finala!
28. 06. 2026. u 22:40
SVE GORE OD GOREG! Duga pauza zbog teške povrede! Završio je sa Svetskim prvenstvom!
28. 06. 2026. u 19:30
i nije nešto
26.07.2021. 18:54
kada vozim 100 onda mi je potrošnja 4 litra. kada uključim klimu onda je 4,4
Pera
26.07.2021. 20:49
Lupanje gluposti. Uklučivanje klime u slučajevima kada je pottebno kočenje, je ne samo poželjno, već i štedi gorivo/kočnice. Samim tim se i auto rashlađuje, a nema gubitaka energije.
Šofer
26.07.2021. 21:10
Svakome ko razmislja na ovu temu,treba oduzeti auto i trajno zabraniti da vozi. Ljudi,21.vek je. Ko nema za vožnju pod klimom,ne treba mu ni auto. Meriš da li troši 5 ili 5,5l.Idi bre...
Milos
27.07.2021. 00:05
Glupost. Zavisi kolika je spoljna temperatura. Ja klimu nisam gasio na ovim vrucinama kada je bilo oko 40 stepeni, podesim je na 22 i teram, a potrosnja se povecala za oko 1.5l na 100km u gradskim guzvama.
Mrgud
27.07.2021. 17:07
A šta ako vozim po gradu i napolju je paklena vrućina, jel tada bolje otvoriti prozor ili uključiti klimu, ili oboje? Pitam za druga....