DO KREDITA BEZ ŠALTERA: Proradila usluga "Moji podaci za banku"

13. 07. 2021. u 15:00

GRAĐANI, koji koriste Portal eUprava, od danas ne moraju do šaltera kako bi prikupili dokumentaciju za kredit.

ДО КРЕДИТА БЕЗ ШАЛТЕРА: Прорадила услуга Моји подаци за банку

Foto N. Fifić

Proradila je uslugu "Moji podaci za banku".  Dostupna je samo korisnicima koji se na Portal prijavljuju uz identifikaciju srednjeg ili visokog nivoa pouzdanosti.

Omogućiće građanima da neophodne podatke i uverenja dobiju u svoje "elektronsko sanduče". I isto tako jednostavno ih  proslede banci. Uslugu trenutno prihvataju tri banke.

DA bi aktivirali uslugu "Moji papiri za banku" građani moraju da prođu pet koraka.

- Nakon podnošenja zahteva, korisnik se obaveštava o uspešno podnetom zahtevu - objašnjava Mihajlo Jovanović, direktor Kancelarije za IT.

- U eSanduče mu pristiže zahtev za dostavljanje i omogućuje prosleđivanja podataka, kao i pristanak za obradu podataka o ličnosti. Time se okončava pružanje ove elektronske usluge.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.

11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39

Komentari (0)

BRISEL ODMAH KRENUO SA UCENAMA: Mađaru stiglo 27 zadataka od EU